Krytyczne myślenieKomunikacjaKompetencjeKreatywność

LICEUM TRZYLETNIE:

Obowiązuje egzamin z języka polskiego, matematyki i wybranego przedmiotu (historia, wos, geografia, biologa, chemia, fizyka). Osoby, które uzyskają 100% z dowolnego przedmiotu i nie mniej niż 60 % z pozostałych, zostaną przyjęte do szkoły. Kandydaci z Zespołu Szkól „Bednarska” otrzymują dodatkowo 10 punktów procentowych do wskazanego przez siebie egzaminu.

Rozmowa kwalifikacyjna nie jest egzaminem, służy poznaniu kandydata i jego zainteresowań. Podczas rozmowy można uzyskać maksymalnie 10 punktów procentowych.

Test poziomujący z angielskiego piszą wszyscy, na jego podstawie można zakwalifikować się do klasy dwujęzycznej.

LICEUM CZTEROLETNIE:

Obowiązuje egzamin z języka polskiego i matematyki. Osoby, które uzyskają 100% z jednego z tych  przedmiotów i nie mniej niż 60 % z drugiego, zostaną przyjęte do szkoły. Kandydaci z Zespołu Szkól „Bednarska” otrzymują dodatkowo 10 punktów procentowych do wskazanego przez siebie egzaminu.

Kalendarium: