Zofia Ćwiklińska

nauczycielka treningu umiejętności psychologicznych

Psychologia jest moją pasją. Odkąd pamiętam pragnęłam zrozumieć, co jest źródłem ludzkich zachowań. Cieszę się, że mogę tę wiedzę dzielić z młodzieżą.

Jestem absolwentką psychologii klinicznej na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Skończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka oraz Coaching Zdrowia. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Szpitalu Rehabilitacji Kardiologicznej w Kiekrzu oraz Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego.

W pracy z młodzieżą często pomaga mi wiedza zdobyta na szkoleniach. Za najcenniejsze z nich uważam: Neuroobrazowanie Struktury Ludzkiego Mózgu oraz Szkolenie z Terapii Schematu akredytowane przez International Society of Schema Therapy (ISST). Ważne były dla mnie również warsztaty Jak Emocje Wpływają Na Żywienie oraz udział w konferencji Seksualność jako wyzwanie dla współczesnej praktyki psychologicznej.

Aktualnie szkolę się w Polskim Instytucie Ericskonowskim na kursie psychoterapii atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

W wolnych chwilach najchętniej czytam, gotuję i rozmawiam z moimi bliskimi.