Społeczne liceum Startowa 4K

Społeczne Liceum OgólnokształcąceStartowa 4KKrytyczne myślenieKomunikacjaKompetencjeKreatywność

Zofia Ćwiklińska

nauczycielka treningu umiejętności psychologicznych

Psychologia jest moją pasją. Odkąd pamiętam pragnęłam zrozumieć, co jest źródłem ludzkich zachowań. Cieszę się, że mogę tę wiedzę dzielić z młodzieżą.

Jestem absolwentką psychologii klinicznej na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Skończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka oraz Coaching Zdrowia. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Szpitalu Rehabilitacji Kardiologicznej w Kiekrzu oraz Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego.

W pracy z młodzieżą często pomaga mi wiedza zdobyta na szkoleniach. Za najcenniejsze z nich uważam: Neuroobrazowanie Struktury Ludzkiego Mózgu oraz Szkolenie z Terapii Schematu akredytowane przez International Society of Schema Therapy (ISST). Ważne były dla mnie również warsztaty Jak Emocje Wpływają Na Żywienie oraz udział w konferencji Seksualność jako wyzwanie dla współczesnej praktyki psychologicznej.

Aktualnie szkolę się w Polskim Instytucie Ericskonowskim na kursie psychoterapii atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.      

W wolnych chwilach najchętniej czytam, gotuję i rozmawiam z moimi bliskimi.

© Startowa 4K. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk