Monika Janas

nauczycielka matematyki

Uczę, bo uwielbiam to robić. Od zawsze. Bez przerwy. Rozbudzać miłość do matematyki. To ona gra w moim sercu.

Pracuję w Liceum Ogólnokształcącym „Bednarska” i Gimnazjum „Startowa”. Jestem nauczycielką wciąż podwyższającą swoje kwalifikacje i umiejętności.

Ukończyłam studia matematyczne. Specjalizowałam się w nauczaniu przedmiotów ścisłych. Pedagogika i Edukacja Wczesnoszkolna związała mnie z Uniwersytetem Warszawskim. W Studium Medycznym z pasją poznawałam sekrety ludzkiego ciała. Ale to nie koniec. Przede mną kolejne wyzwania naukowe.

Równowagi poszukuję w dobrej książce, długim spacerze i jeździe na rowerze. W górach jest wszystko, co kocham. Latem czy zimą, narty lub wspinaczka wypełniają mój wolny czas, który dzielę z rodziną. Prywatnie jestem mamą czworga cudownych dzieci.