Ewa Lewicka

nauczycielka języków francuskiego i hiszpańskiego; tutorka

Nauczaniem języków zajmuję się od 1992 roku. Języki obce to moja największa pasja, ogromną radość sprawia mi, gdy mogę zarazić nią młodzież! Nauczana języków nie ograniczam jedynie do wpajania zasad gramatyki, czy słownictwa, dbam przede wszystkim na komunikację językową, zapoznaję uczniów także z cywilizacją i kulturą krajów, których języków uczę.

Ukończyłam  Wydział Romanistyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe w zakresie nauczania języka hiszpańskiego. Posiadam certyfikat języka hiszpańskiego DELE SUPERIOR na poziomie C2. Doświadczenie zdobywałam jako nauczycielka tych języków na poziomie liceum i gimnazjum. Cały czas się dokształcam - biorę udział w kursach językowych i metodycznych w kraju i za granicą w ramach programu ERASMUS+.

Moi uczniowie odnosili sukcesy w kuratoryjnych konkursach języka francuskiego, egzaminach językowych,  a także brali udział w wielu konkursach języka hiszpańskiego. Organizuję też  wyjazdy edukacyjne naszej młodzieży do Hiszpanii.

W wolnych chwilach oddają się gotowaniu, podróżom po świecie, aktywności fizycznej