Anna Sadkowska

AniaSad.jpgnauczycielka języka angielskiego

W szkole na Startowej angielskiego uczę od 2008 roku. Poza tym pracuję również w szkole języków obcych Archibald, gdzie od 2012 rokuprzygotowuję licealistów do matury rozszerzonej. Bardzo lubię pracę z młodzieżą – to rozwija, uczy, i… odmładza.

Z wykształcenia jestem magistrem filologii angielskiej, którą ukończyłam na UMCSie w Lublinie. Dodatkowo staram się co dwa lata uczestniczyć w zagranicznych szkoleniach metodyczno-językowych dla anglistów w ramach programu Erazmus+. Wzięłam już udział w trzech takich wyjazdach i planuję kolejne. Na Startowej jestem również osobą odpowiedzialną za pozyskiwanie dotacji oraz organizację tego typu wyjazdów dla innych nauczycieli.

Uwielbiam literaturę fantasy, staroislandzkie sagi, Sherlocka Holmesa oraz Star Wars. W wolnych chwilach uczę się norweskiego lub spędzam czas na długich nocnych dyskusjach o życiu.