Adam Rogoziński

AML_untitled_2018013121.jpgnauczyciel języka angielskiego

Na Startowej uczę języka angielskiego od kilku lat. Poza tym prowadzę szkołę językową Tell Me, w której uczę moją autorską metodą Role-Play English, łączącą nowoczesną metodologię z grami RPG.  Pracowałem ze studentami na uczelni WWSH i MSKPU. Uczyłem maturzystów w I SLO „Bednarska”. A gimnazjum Startowa stało się moim drugim domem. Jestem zawodowym tłumaczem współpracującym w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych m.in. z Uniwersytetem Szczecińskim.

Ukończyłem filozofię na Uniwersytecie Warszawskim i Belgijski Uniwersytet KU Leuven. Odbyłem szkolenie metodyczne CELTA. Posiadam certyfikat językowy: Certificate of Proficiency in English.

Rodzina daje mi siłę do pracy. Jestem mężem wspaniałej kobiety i ojcem trójki radosnych dzieci: Zosi, Hani i Jasia. Moim marzeniem jest zobaczyć je na liście absolwentów Liceum Startowa 4K. Uwielbiam historię, lubię o niej czytać. Często czerpię z niej inspiracje do mojej pracy. Moim hobby są gry. Regularnie gram w Magic the Gathering. Kocham gry RPG. Wykorzystuję je w pracy z uczniami na Startowej i w Tell Me.