Społeczne liceum Startowa 4K

Społeczne Liceum OgólnokształcąceStartowa 4KKrytyczne myślenieKomunikacjaKompetencjeKreatywność

Strony internetowe – Graffik Studio

Strony www Słupsk - projektowanie i budowa stron internetowych

Za projekt i wykonanie strony Liceum Startowa odpowiada Graffik Studio, specjalizujące się w tworzeniu responsywnych stron www opartych na nowoczesnym systemie zarządzania treścią. Firma ma siedzibę w Słupsku, a swoje usługi świadczy dla klientów z całego kraju. Doświadczenie zespołu sięga końca lat 90, kiedy to powstały pierwsze projekty. Od tego czasu realizacji doczekało się blisko 1000 stron internetowych, ulotek, plakatów, banerów reklamowych i innych materiałów wspierających działalność i marketing klientów. 

Portfolio firmy obejmuje zarówno proste wizytówki internetowe, jak i zaawansowane serwisy z obszerną prezentacją oferty produktowej, wykonane w technologii responsywnej i kilku wersjach językowych. Każda utworzona strona www może liczyć na nieograniczone czasowo wsparcie, na które składają się aktualizacje treści oraz samego systemu CMS, zwiększające bezpieczeństwo czy prędkość działania strony. 

Oferta Graffik Studio wzbogacona jest o przygotowywanie projektów do druku. Współpraca z największymi drukarniami gwarantuje najwyższej jakości produkty oraz błyskawiczną realizację. Ważnym punktem działalności firmy jest fotografia produktowa, dzięki której powstają profesjonalne zdjęcia produktów na potrzeby stron internetowych oraz drukowanych materiałów, takich jak katalogi czy foldery produktowe. 

Klientom zainteresowanym utworzeniem profesjonalnej strony www polecamy zapoznanie się z wybranymi realizacjami na stronie www.graffik.pl. Kontakt z firmą Graffik Studio możliwy jest przez 7 dni w tygodniu. 

Zapraszamy do współpracy.

© Startowa 4K. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk