Społeczne liceum Startowa 4K

Społeczne Liceum OgólnokształcąceStartowa 4KKrytyczne myślenieKomunikacjaKompetencjeKreatywność

Zaproszenie na rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

28.08.2019

Rok szkolny rozpoczynamy w poniedziałek, 2 września:

  • g. 09:00 - 10:30 - Rozpoczęcie roku szkolnego dla kl I LO czteroletniego
  • g. 11:00 - 12:30 - Rozpoczęcie roku szkolnego dla LO trzyletniego (Eldorado oraz klasy pierwsze)
  • g. 17:00 - 19:00 - Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla wszystkich szkół Zespołu Bednarska. Zapraszamy uczniów i rodziców do Auditorium Maximum Uniwersytetu Warszawskiego na Krakowskim Przedmieściu 26 na uroczystą inaugurację roku szkolnego 2019/2020.

"Zespół Szkół "Bednarska" zaprasza na wspólną  Inaugurację Roku Szkolnego 2019/2020, która odbędzie się 2 września o 17.00 w Audytorium Maximum UW (Krakowskie Przedmieście 26/28). Tą uroczystością rozpoczynamy jednocześnie obchody 30-lecia istnienia I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego, którego powstanie było początkiem dla wszystkich szkół zjednoczonych pod szyldem "Bednarskiej".

O przełomowym roku 1989, Okrągłym  Stole, początkach "Bednarskiej", niezależnych szkołach i ideach, które są z nami do dziś, wspólnie rozmawiać będą znakomici goście - Krystyna Starczewska - założycielka i pierwsza Dyrektorka I SLO, Henryk Wujec - członek opozycji demokratycznej i Jan Jakub Wygnański - założyciel i animator ruchu organizacji społecznych w Polsce.Serdecznie zapraszamy wszystkich członków społeczności szkolnej".

Do zobaczenia!

© Startowa 4K. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk