Społeczne liceum Startowa 4K

Społeczne Liceum OgólnokształcąceStartowa 4KKrytyczne myślenieKomunikacjaKompetencjeKreatywność

Save Madina Today!

18.10.2018

Amina.pngMADINA jest naszą koleżanką ze szkoły. Do Polski przyjechała z Tadżykistanu, jej rodzice uciekli przed tamtejszym reżimem. Niestety, całej jej rodzinie grozi deportacja. POMÓŻ NAM zatrzymać Madinę w Polsce. Podpisz petycję.Udostępnij ją. Rozpowszechnij informacje o sytuacji Madiny. Użyj tagu, niech dotrze on, a wraz z nim informacje o Madinie, do jak największej ilości osób.Uratuj Madinę przed deportacją!

#savemadinatoday #refugee #prawaczłowieka #humanrights

https://naszademokracja.pl/petitions/prosimy-o-pobyt-humanitarny-dla-madiny-i-aminy-oraz-ich-rodziny

© Startowa 4K. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk