Społeczne liceum Startowa 4K

Społeczne Liceum OgólnokształcąceStartowa 4KKrytyczne myślenieKomunikacjaKompetencjeKreatywność

Plebiscyt Warszawianka Roku i Warszawianka Przemian

16.09.2019 ogloszenie_nominacji_plebiscyt_warszawianka_roku.jpgWśród kobiet nominowanych w plebiscycie Warszawianka Roku, w ramach którego zostanie przyznany tytuł specjalny Warszawianka Przemian, nominowana została Krystyna Starczewska. O wyborze laureatek zdecydują mieszkańcy, którzy mogą brać udział w głosowaniu. Na oddanie głosu jest czas do 6 października br.

Głosować może każdy, kto ukończył 18. rok życia, bez względu na miejsce zamieszkania i obywatelstwo. Głosujący podaje swoje imię i nazwisko oraz e-mail (podanie danych osobowych jest warunkiem udziału w głosowaniu). Głosując, wskazujemy po jednej nominacji w każdej kategorii (Warszawianka Roku/Warszawianka Przemian). Głosowanie trwa do 6 października – w przypadku głosowania drogą internetową do godz. 23.59, a w przypadku głosowania papierowego do godziny 16.00.

żródło: https://www.um.warszawa.pl/aktualnosci/plebiscyt-warszawianka-roku-i-warszawianka-przemian-nominacje

© Startowa 4K. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk