Społeczne liceum Startowa 4K

Społeczne Liceum OgólnokształcąceStartowa 4KKrytyczne myślenieKomunikacjaKompetencjeKreatywność

Order Sztuki i Literatury dla Justyny Bacz!

26.02.2018 Justyna_Francja.jpgAmbasador Francji Pierre Lévy odznaczył 22 lutego 2018 r. Orderem Sztuki i Literatury Justynę Bacz. Gratulujemy!

Justyna Bacz - poza pracą nauczycielki języka francuskiego na Startowej - jest tłumaczką, piosenkarką, autorką tekstów i przekładów piosenek z języka francuskiego oraz lektorką w Instytucie Francuskim w Warszawie. Jest wielokrotną laureatką festiwali piosenki francuskiej. Śpiewa w Polsce i za granicą. Na początku lat 90-tych brała udział w cyklu koncertów Marie-Josée Vilar w Teatrze Clavel w Paryżu. Otrzymała Order Sztuki i Literatury w randze kawalera.

inf. Ambasada Francji w Warszawie

© Startowa 4K. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk