Społeczne liceum Startowa 4K

Społeczne Liceum OgólnokształcąceStartowa 4KKrytyczne myślenieKomunikacjaKompetencjeKreatywność

Nagroda dla Krystyny Starczewskiej

20.01.2018

Starczewska-768x512.jpgZ wielką radością informujemy, że Rada Fundacji Służby Rzeczypospolitej w składzie prof. Jerzy Buzek, Mirosław Chojecki, Maciej Heydel, Jacek Jezierski, prof. Irena Lipowicz, prof. Adam Daniel Rotfeld, prof. Marek Safjan, ks. Aleksander Seniuk, prof. Hanna Suchocka, mec. Jacek Taylor, Henryk Wujec, Jakub Wygnański, Maciej Zięba OP, prof. Andrzej Zoll przyznała nagrodę Służby Rzeczypospolitej Krystynie Starczewskiej.

Nagrodę wręczono podczas gali w teatrze Syrena 7 grudnia 2017 r. w obecności m.in. licznych absolwentów Bednarskiej.

Serdeczne gratulacje!

Zieja-768x513.jpg

zdj. Radek Zawadzki

Jednocześnie informujemy, że uczennice Społecznego Gimnazjum Startowa: Izabela Siedlecka, Natalia Jadach, Weronika Ziarkowska i Marcelina Osuch w czerwcu 2017 roku zajęły II miejsce w I etapie konkursu „Pójść za księdzem Zieją”,  a w dniu 7 grudnia 2017 roku , na tej samej gali, odebrały nagrodę za zdobycie  I miejsca w II etapie tegoż konkursu. Jest to duże osiągnięcie, biorąc pod uwagę, że do konkursu przystąpiło wiele szkół z województwa mazowieckiego.

Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

© Startowa 4K. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk