Społeczne liceum Startowa 4K

Społeczne Liceum OgólnokształcąceStartowa 4KKrytyczne myślenieKomunikacjaKompetencjeKreatywność

Msza za miasto Arras - propozycja teatralna marca

21.01.2019

msza_pl_1_spektakl_top.pngSzanowni Państwo,

kolejne spotkanie w teatrze z powodu przerwy feryjnej odbędzie się dopiero w marcu. Daje nam to jednak możliwość rezerwacji biletów na spektakl, na który zwykle brak ich w zadowalającej nas ilości.  To monodram Janusza Gajosa „Msza za miasto Arras”, wystawiany na Scenie Studio Teatru Narodowego, która mieści tylko 80 widzów. Jest to druga wersja spektaklu prezentowanego już przez tego aktora przed dwudziestu niemal laty. Gajos wrócił do tekstu Szczypiorskiego, uważając go za nieoczekiwanie aktualny komentarz do wydarzeń rozgrywających się współcześnie w życiu publicznym. Zachęcam Państwa do obejrzenia krótkiej migawki telewizyjnej ze spektaklu i zapoznania się ze szczegółami opublikowanymi na stronie internetowej Teatru Narodowego. Znajdują się one tu:

https://www.youtube.com/watch?v=ljPYQQKgd_M

https://www.narodowy.pl/repertuar,spektakle,118,msza_za_miasto_arras.html

Spektakl odbędzie się 14 marca (czwartek) na Scenie Studio Teatru Narodowego  przy ul. Wierzbowej 3 (wejście od ul. Fredry – przecznica od Placu Teatralnego) o godz. 19.00.

Bilety w tym wypadku wyjątkowo mają dwie ceny.

  • Koszt biletu pełnopłatnego wynosi 110 zł.
  • Koszt biletu ulgowego wynosi 80 zł.

Bilety można rezerwować, wpłacając odpowiednią kwotę u Pana Artura, do czwartku 24 stycznia, do godz. 10.00. Jest więc na to niecałe cztery dni przyszłego tygodnia.  

Gorąco zachęcam do spędzenia tego wieczoru w teatrze!

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami

Radosław Romaniuk

© Startowa 4K. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk