Społeczne liceum Startowa 4K

Społeczne Liceum OgólnokształcąceStartowa 4KKrytyczne myślenieKomunikacjaKompetencjeKreatywność

Exterminator. Komedia muzyczna. Propozycja teatralna grudnia

10.12.2018

exterminator_komedia_muzyczna_teatr.jpegSzanowni Państwo,

po dwóch propozycjach teatralnych z repertuaru klasycznego chciałbym, abyśmy nieco zmienili rejestr. W grudniu zapraszam Państwa do Teatru Dramatycznego na sztukę „Exterminator. Komedia muzyczna” – polską komedię obyczajową, ostatnio też zekranizowaną. Szczegóły na ten temat mogą Państwo znaleźć tutaj:

http://teatrdramatyczny.pl/exterminator

https://www.youtube.com/embed/ah6mMVMhAEo

Spektakl odbędzie się 22 XII (sobota) o godz. 19.00 na małej scenie Teatru Dramatycznego przy ul. Kasprzaka (dawny Teatr na Woli). Koszt biletów (pełnopłatnego i ulgowego) to 35 zł. Bilety można rezerwować, wpłacając pieniądze u Pana Artura – do czwartku 13 XII do godz. 10.00.

Radosław Romaniuk

© Startowa 4K. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk