Społeczne liceum Startowa 4K

Społeczne Liceum OgólnokształcąceStartowa 4KKrytyczne myślenieKomunikacjaKompetencjeKreatywność

Dodatkowy nabór do klas I po szkole podstawowej

19.01.2020

startowa_liceum_logo_mh.jpgSzanowni Państwo,

od II semestru dzielimy klasy na grupy, co pozwoli nam na przyjęcie dodatkowych 9 osób (po 3 do każdej klasy I po szkole podstawowej). Zainteresowanych prosimy o informację na adres: rekrutacja.startowa@bednarska.edu.pl. 

Chętnych zaprosimy mailowo na egzamin z przedmiotów, których uczeń/uczennica uczy się w wymiarze rozszerzonym, oraz egzamin poziomujący z języka angielskiego (na Startowej wszyscy rozszerzają język angielski, w grupach od poziomu B1 do C1).

UWAGA: ze względu na liczebność grup nie mamy miejsc na chemii rozszerzonej i informatyce.

W mailu prosimy podać imię, nazwisko i przedmiot lub przedmioty, który uczeń/uczennica rozszerza.

© Startowa 4K. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk