21.05.2019

Laureaci Konkursu Pix2019 na Startowej 4K!

PIX_2019-790x347.jpg

Aktualizacja!!!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że czworo uczniów z naszej szkoły zostało laureatami Ogólnopolskiego Szkolnego Mistrzostwa w Programowaniu. Są to:

1. Krzysztof Anklewicz - laureat III miejsca w grupie MASTER
  2. Mikołaj Witczak - laureat III miejsca w grupie MASTER
  3. Maciej Małek - laureat VII miejsca w grupie MASTER
  4. Stanisław Sobotka - laureat VIII miejsca w grupie MASTER

Serdecznie gratulujemy!

Listy przyjętych oraz Listy rezerwowe do SLO Startowa 4K

startowa_liceum_logo_mh.jpgUprzejmie informujemy, że na stronie w zakładce REKRUTACJA umieściliśmy tegoroczne Listy przyjętych oraz Listy rezerwowe do SLO Startowa 4K. Prosimy uważnie przeczytać zawarte tam informacje. Do zobaczenia!

Listy będą widoczne na stronie do dnia 28.05.2019 r.

Rekrutacja uzupełniająca do klasy 2 LO w roku szkolnym 2019/2020

Zapraszamy do Liceum Startowa 4K!

Ogłaszamy rekrutację uzupełniającą do klasy 2 LO w roku szkolnym 2019/2020

Żeby dołączyć do klasy 2-giej (obecnie pierwszej!) trzeba zdać egzaminy z języka polskiego, matematyki i jednego wybranego przedmiotu (historia, WOS, biologia, geografia, fizyka, chemia, historia sztuki lub filozofia).

Jest możliwość wzięcia udziału w zajęciach lekcyjnych jeszcze w tym roku szkolnym w terminie indywidualnie ustalonym.

Borys Godunow oraz Hamlet - propozycje teatralne maja i czerwca

borys_godunow_grafika_nowa-conf670x380100nt_m.jpgSzanowni Państwo,

na ostatniej prostej upływającego roku szkolnego (i teatralnego sezonu) chciałbym przedstawić Państwu wyjątkowo dwie propozycje jednocześnie – jeszcze majową i już czerwcową. Mam nadzieję, że uda się Państwu z nich skorzystać.

Zaproszenie teatralne maja to nadchodząca premiera Teatru Polskiego – dramat Aleksandra Puszkina „Borys Godunow” z Andrzejem Sewerynem w tytułowej roli. Szczegóły na temat sztuki mogą Państwo poznać tutaj:

III miejsce w Mistrzostwach Polski w Duathlonie

W dniu 14.04.2019 odbyły się Mistrzostwa Polski w Duathlonie na dystansie sprinterskim ( 2,5km bieg, 10,8km rower, 1,25 km bieg) Jest nam niezmiernie miło pochwalić się, że nasza uczennica klasy III Natasza Obuchowicz zajęła trzecie miejsce podczas pierwszego startu w tego typu zawodach. Gratulujemy!

Spotkanie rodzice - nauczyciele w sprawie poparcia strajku

wykrzyknik_strajk.pngSzanowni Państwo,

chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność wszystkim, którzy zjawili się w czwartek 11 kwietnia na wspólnym nauczycielsko – rodzicielskim spotkaniu w sprawie określenia sposobów poparcia dla strajkujących w Polsce nauczycieli.

Po dyskusji, pełnej ciekawych pomysłów, o roli rodziców i nauczycieli naszej niepublicznej szkoły w tak trudnej i doniosłej chwili, doszliśmy do czterech zasadniczych wniosków.

07.04.2019

Harmonogram rozmów rekrutacyjnych do liceum

exclamation_2.jpgW zakładce rekrutacja umieściliśmy harmonogram rozmów rekrutacyjnych dla gimnazjalistów do liceum trzyletniego. Wszystkie rozmowy odbędą się 13 kwietnia. Zapraszamy kandydatów i prosimy o stawienie się 15 minut przed rozpoczęciem rozmowy.
05.04.2019

Zaproszenie na Naradę Obywatelską

Zapraszamy na Naradę Obywatelską o Edukacji  uczniów, rodziców, nauczycieli, absolwentów i przedstawicieli samorządu terytorialnego, szczególnie Młodzieżową Radę Dzielnicy.

PONIEDZIAŁEK, 8 KWIETNIA, GODZINA 10.00, STARTOWA 9, WARSZAWA

Wydarzenie to jest częścią ogólnopolskiej akcji Narada Obywatelska o Edukacji (NOoE) zainicjowanej przez porozumienie nauczycieli Ja Nauczyciel, których celem jest zaproszenie reprezentantów i reprezentantów różnych środowisk do wspólnej rozmowy na temat polskiej szkoły i potrzeb wszystkich grup z nią związanych.

Ania Domownik laureatką kuratoryjnego konkursu z języka angielskiego

exclamation_2.jpgJest nam niezmiernie miło poinformować, że uczennica naszej szkoły została laureatką kuratoryjnego konkursu z języka angielskiego. Składamy serdeczne gratulacje!

Ważna informacja dla zdających do naszego liceum

exclamation_2.jpgUWAGA - ze względu na dużą liczbę kandydatów zmieniamy niektóre godziny i miejsce zdawania egzaminów wstępnych dla gimnazjalistów - szczegóły w zakładce REKRUTACJA