Rekrutacja uzupełniająca do klasy 2 LO w roku szkolnym 2019/2020

Zapraszamy do Liceum Startowa 4K!

Ogłaszamy rekrutację uzupełniającą do klasy 2 LO w roku szkolnym 2019/2020

Żeby dołączyć do klasy 2-giej (obecnie pierwszej!) trzeba zdać egzaminy z języka polskiego, matematyki i jednego wybranego przedmiotu (historia, WOS, biologia, geografia, fizyka, chemia, historia sztuki lub filozofia).

Jest możliwość wzięcia udziału w zajęciach lekcyjnych jeszcze w tym roku szkolnym w terminie indywidualnie ustalonym.

Borys Godunow oraz Hamlet - propozycje teatralne maja i czerwca

borys_godunow_grafika_nowa-conf670x380100nt_m.jpgSzanowni Państwo,

na ostatniej prostej upływającego roku szkolnego (i teatralnego sezonu) chciałbym przedstawić Państwu wyjątkowo dwie propozycje jednocześnie – jeszcze majową i już czerwcową. Mam nadzieję, że uda się Państwu z nich skorzystać.

Zaproszenie teatralne maja to nadchodząca premiera Teatru Polskiego – dramat Aleksandra Puszkina „Borys Godunow” z Andrzejem Sewerynem w tytułowej roli. Szczegóły na temat sztuki mogą Państwo poznać tutaj:

III miejsce w Mistrzostwach Polski w Duathlonie

W dniu 14.04.2019 odbyły się Mistrzostwa Polski w Duathlonie na dystansie sprinterskim ( 2,5km bieg, 10,8km rower, 1,25 km bieg) Jest nam niezmiernie miło pochwalić się, że nasza uczennica klasy III Natasza Obuchowicz zajęła trzecie miejsce podczas pierwszego startu w tego typu zawodach. Gratulujemy!

Spotkanie rodzice - nauczyciele w sprawie poparcia strajku

wykrzyknik_strajk.pngSzanowni Państwo,

chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność wszystkim, którzy zjawili się w czwartek 11 kwietnia na wspólnym nauczycielsko – rodzicielskim spotkaniu w sprawie określenia sposobów poparcia dla strajkujących w Polsce nauczycieli.

Po dyskusji, pełnej ciekawych pomysłów, o roli rodziców i nauczycieli naszej niepublicznej szkoły w tak trudnej i doniosłej chwili, doszliśmy do czterech zasadniczych wniosków.

07.04.2019

Harmonogram rozmów rekrutacyjnych do liceum

exclamation_2.jpgW zakładce rekrutacja umieściliśmy harmonogram rozmów rekrutacyjnych dla gimnazjalistów do liceum trzyletniego. Wszystkie rozmowy odbędą się 13 kwietnia. Zapraszamy kandydatów i prosimy o stawienie się 15 minut przed rozpoczęciem rozmowy.
05.04.2019

Zaproszenie na Naradę Obywatelską

Zapraszamy na Naradę Obywatelską o Edukacji  uczniów, rodziców, nauczycieli, absolwentów i przedstawicieli samorządu terytorialnego, szczególnie Młodzieżową Radę Dzielnicy.

PONIEDZIAŁEK, 8 KWIETNIA, GODZINA 10.00, STARTOWA 9, WARSZAWA

Wydarzenie to jest częścią ogólnopolskiej akcji Narada Obywatelska o Edukacji (NOoE) zainicjowanej przez porozumienie nauczycieli Ja Nauczyciel, których celem jest zaproszenie reprezentantów i reprezentantów różnych środowisk do wspólnej rozmowy na temat polskiej szkoły i potrzeb wszystkich grup z nią związanych.

Ania Domownik laureatką kuratoryjnego konkursu z języka angielskiego

exclamation_2.jpgJest nam niezmiernie miło poinformować, że uczennica naszej szkoły została laureatką kuratoryjnego konkursu z języka angielskiego. Składamy serdeczne gratulacje!

Ważna informacja dla zdających do naszego liceum

exclamation_2.jpgUWAGA - ze względu na dużą liczbę kandydatów zmieniamy niektóre godziny i miejsce zdawania egzaminów wstępnych dla gimnazjalistów - szczegóły w zakładce REKRUTACJA

Ogólnopolski konkurs POZNAJMY SIĘ

konkurs_ulotka_uczniowie.png