Społeczne liceum Startowa 4K

Społeczne Liceum OgólnokształcąceStartowa 4KKrytyczne myślenieKomunikacjaKompetencjeKreatywność

Aktualności

12.03.2018

Zapraszamy na drugi dzień otwarty!

startowa_liceum_logo_mh.jpgW związku z dużym zainteresowaniem Społecznym Liceum Startowa 4K zapraszamy osoby, do których informacja o pierwszym terminie rekrutacji dotarła z opóźnieniem na drugi dzień otwarty w terminie:

5 kwietnia, czwartek po świętach, godzina 17.30.

Listę osób przyjętych w pierwszym terminie wywiesimy we środę, 28 marca.

więcej
26.02.2018

Order Sztuki i Literatury dla Justyny Bacz!

Justyna_Francja.jpgAmbasador Francji Pierre Lévy odznaczył 22 lutego 2018 r. Orderem Sztuki i Literatury Justynę Bacz. Gratulujemy!
więcej
21.02.2018

Zaproszenie na spotkanie z p. Krystyną Starczewską

Krystyna Starczewska6 marca we wtorek o godzinie 13.00 odbędzie się dla wszystkich spotkanie z Krystyną Starczewską, założycielką "Bednarskiej", na temat wydarzeń marca 1968 roku.

więcej
17.02.2018

Zapraszamy do Teatru Ateneum!

Od 16 do 23 marca w Teatrze Ateneum będzie można wspominać twórczośc Wojciecha Młynarskiego. Tygodniowy festiwal „Młynarski w Ateneum – Konfrontacje” to szereg koncertów wspaniałych artystów oraz przypomnienie wielu archiwalnych materiałów.
więcej
06.02.2018

Radosław Romaniuk i jego inne życie

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że 28 stycznia w Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku odbyło się spotkanie z Radosławem Romaniukiem, biografem Jarosława Iwaszkiewicza, naszym nauczycielem języka polskiego na Startowej.  Spotkanie dotyczyło II tomu jego książki "Inne życie", obejmującej biografię Iwaszkiewicza w okresie od II wojny światowej do śmierci pisarza w 1980 roku.

Gratulujemy!

więcej
20.01.2018

Nagroda dla Krystyny Starczewskiej

Starczewska-768x512.jpgZ wielką radością informujemy, że Rada Fundacji Służby Rzeczypospolitej w składzie prof. Jerzy Buzek, Mirosław Chojecki, Maciej Heydel, Jacek Jezierski, prof. Irena Lipowicz, prof. Adam Daniel Rotfeld, prof. Marek Safjan, ks. Aleksander Seniuk, prof. Hanna Suchocka, mec. Jacek Taylor, Henryk Wujec, Jakub Wygnański, Maciej Zięba OP, prof. Andrzej Zoll przyznała nagrodę Służby Rzeczypospolitej Krystynie Starczewskiej.

Nagrodę wręczono podczas gali w teatrze Syrena 7 grudnia 2017 r. w obecności m.in. licznych absolwentów Bednarskiej.

Serdeczne gratulacje!

więcej
© Startowa 4K. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk