1% dla Startowej

1-procent-300x203.pngZwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz Towarzystwa Przyjaciół I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego - organizacji pożytku publicznego. Towarzystwo Przyjaciół I SLO jest organem prowadzącym naszych szkół.

Przekazanie 1% jest dobrowolne i to Państwo decydujecie o przeznaczeniu tej kwoty.
W deklaracji PIT prosimy wpisać:

Numer KRS (PIT-36 poz. 325; PIT-37 poz. 137 ): 0000024016
Cel szczegółowy (PIT-36 poz. 327; PIT-37 poz. 139): Społeczne Liceum Startowa 4K.

BARDZO WAŻNE jest wpisanie jako cel szczegółowy naszego Społecznego Liceum Startowa 4K, wtedy z konta Towarzystwa Przyjaciół I SLO przekazane zostaną kwoty na konto szkoły.

Prosimy o przekazanie „1% Twojego podatku na rzecz szkoły Twojego Dziecka” również w tym roku.

Z wyrazami szacunku,
Dyrekcja i Nauczyciele Społecznego Liceum Startowa 4K