Społeczne liceum Startowa 4K

Społeczne liceum Startowa 4Kz Oddziałami GimnazjalnymiKrytyczne myślenieKomunikacjaKompetencjeKreatywność

Aktualności

WAŻNE

Zapraszamy na dzień otwarty dla kandydatów 19 stycznia 2019 roku!

startowa_liceum_logo_mh.jpgSerdecznie zapraszamy wszystkich kandydatów do Społecznego Liceum Startowa 4K na I Dzień Otwarty, który odbędzie się 19 stycznia 2019 r. w godzinach 10:00 - 12:30 w siedzibie naszej szkoły przy ul. Startowej 9 . Zapraszamy zarówno osoby do liceum trzy-, jak i czteroletniego. 
więcej
03.01.2019

Merylin Mongoł - propozycja teatralna stycznia

fot_bartek_warzecha_dsc_6166a.jpgSzanowni Państwo,

sztuką na którą chciałbym zaprosić w styczniu jest jeden z klasyków współczesnej dramaturgii – utwór rosyjskiego dramaturga Nikołaja Kolady pt. „Merlin Mongoł”. Inscenizacja w Teatrze Ateneum daje okazję, aby zobaczyć, jak na deskach teatralnych radzą sobie Agata Kulesza i Marcin Dorociński. Szczegóły na temat spektaklu znajdą Państwo tutaj:

więcej
11.12.2018

Koncert Świąteczny

koncer_OKK.PNG

Serdecznie zapraszamy na świąteczny koncert na Startowej.

Wystąpią uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły. Mamy nadzieję, że to będzie wspólny, miło spędzony przedświąteczny czas a jednocześnie zrobimy razem coś dobrego dla innych. W czasie koncertu odbędzie się kiermasz, z którego dochód przeznaczony będzie na pomoc dla inicjatywy Dom Otwarty.

Zapraszamy!

więcej
WAŻNE

Róbmy swoje!

więcej
10.12.2018

Exterminator. Komedia muzyczna. Propozycja teatralna grudnia

exterminator_komedia_muzyczna_teatr.jpegSzanowni Państwo,

po dwóch propozycjach teatralnych z repertuaru klasycznego chciałbym, abyśmy nieco zmienili rejestr. W grudniu zapraszam Państwa do Teatru Dramatycznego na sztukę „Exterminator. Komedia muzyczna” – polską komedię obyczajową, ostatnio też zekranizowaną. Szczegóły na ten temat mogą Państwo znaleźć tutaj:

więcej
07.12.2018

Maraton pisania listów. Piszemy i my!

znaczek.pngMaraton Pisania Listów odbywa się co roku w okolicach, kiedy przypada Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Podczas wydarzenia mobilizujemy ludzi na całym świecie do solidarnego przeciwstawienia się naruszeniom praw człowieka.

więcej
06.12.2018

Inicjatywa ROK WOLNOŚCI zaprasza młodych

freedom.jpgMasz mniej niż 25 lat? Swoje zdanie na różne tematy? Chcesz poznać nowych ludzi i kreatywnie spędzić czas? A może zaangażować się w fajny projekt? Dołącz do nas!

W środę 12.12 o godzinie 18.30 w przestrzeni Marzyciele i Rzemieślnicy w Warszawie będziemy rozmawiać o wolności. A przede wszystkim o tym, co wolność znaczy dla młodych.

więcej
08.11.2018

Fotorelacja: Otrzęsiny klasy I LO!

otrzsiny.jpgW czwartek 25.10 miały miejsce otrzęsiny pierwszego rocznika licealnego w naszej szkole. Tematem przewodnim była Alicja w Krainie Czarów. Nasi uczniowie przeszli na drugą stronę lustra... Co ich spotkało?

więcej
22.10.2018

Spotkanie Inspiracji PSSST z podopiecznymi FAR

DSC_1169.JPGW minioną sobotę uczniowie Startowej z grupy Inspiracji Sportowych spotkali się z dziećmi, podopiecznymi Fundacji Aktywnej Rechabilitacji. Spotkanie miało na celu poznanie metod pracy z młodymi sportowca na wózkach. Uczyliśmy się asekuracji i asystowania podczas zajęć. Ciepłe przyjęcie i serdeczną atmosfera, sprawiły, że było to wspaniałe przedpołudnie.

zdj. Łukasz Sapijaszko

więcej
18.10.2018

Save Madina Today!

Amina.pngMADINA jest naszą koleżanką ze szkoły. Do Polski przyjechała z Tadżykistanu, jej rodzice uciekli przed tamtejszym reżimem. Niestety, całej jej rodzinie grozi deportacja. POMÓŻ NAM zatrzymać Madinę w Polsce. Podpisz petycję.Udostępnij ją. Rozpowszechnij informacje o sytuacji Madiny. Użyj tagu, niech dotrze on, a wraz z nim informacje o Madinie, do jak największej ilości osób.Uratuj Madinę przed deportacją!

więcej
© Startowa 4K. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk