Ósmoklasistko, Ósmoklasisto,

Czy już wiesz, jakie przedmioty chcesz rozszerzać w liceum?

Licealny StartUP ułatwi Ci decyzję lub utwierdzi Cię w wyborze.
Zapraszamy na cykl dziewięciu spotkań warsztatowych na Startową 9 w Warszawie.

KIEDY? GDZIE? JAK?

Po więcej informacji zapraszamy na stronę http://liceum.startowa.edu.pl/startup/

Walne Zebranie Członków Towarzystwa I SLO

walne2.png

13.08.2020

Pożegnanie

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 13 sierpnia odeszła na zawsze Pani Ewa Lewicka, nasza koleżanka, wspaniała nauczycielka, wieloletnia wychowawczyni o wielkim i mądrym sercu.

Będziemy za Nią bardzo tęsknić.

nauczycielki i nauczyciele Startowej

03.07.2020

Podziękowanie od Urzędu do Spraw Cudzoziemców

Szanowni Państwo,

Z okazji zbliżającego się zakończenia roku szkolnego otrzymaliśmy pismo - podziękowanie - z Urzędu do Spraw Cudzoziemców, wysłane na ręce pani Dyrekror Ewy Korulskiej. Jego treść znajduje się poniżej. Zapraszamy do zapoznania się z nim.

1% dla Startowej

1-procent-300x203.pngZwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz Towarzystwa Przyjaciół I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego - organizacji pożytku publicznego. Towarzystwo Przyjaciół I SLO jest organem prowadzącym naszych szkół.

Przekazanie 1% jest dobrowolne i to Państwo decydujecie o przeznaczeniu tej kwoty.
W deklaracji PIT prosimy wpisać:

Numer KRS (PIT-36 poz. 325; PIT-37 poz. 137 ): 0000024016
Cel szczegółowy (PIT-36 poz. 327; PIT-37 poz. 139): Społeczne Liceum Startowa 4K.
09.03.2020

Pomagamy

heart.pngDrogie Uczennice, Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Nauczycielki, Przyjaciele Startowej

Od 20 kwietnia prowadzimy akcję "Startowa Pomaga" - Obiady dla Bezdomnych. Wspieramy w ten sposób firmę p. Lucjana i p. Iwonki, którzy trzeci miesiąc pozostają bez pracy. Firma obsługuje wszystkie nasze szkoły, zatrudnia 20 osób, aktualnie - bezrobotnych.

Zostajemy na Startowej!

startowa_liceum_logo_mh.jpgPodjęlismy decyzję o modernizacji budynku i pozostaniu na dobre na Startowej 9,

Licealny StartUP na Startowej – II edycja:

Z przykrością informujemy, że Licealny START-UP jest ODWOŁANY ze względu na zarządzenie MEN o zamknięciu szkół.

Ósmoklasistko, Ósmoklasisto,

Czy już wiesz, jakie przedmioty chcesz rozszerzać w liceum?

Licealny StartUP ułatwi Ci decyzję lub utwierdzi Cię w wyborze.
Zapraszamy na cykl dziewięciu spotkań warsztatowych na Startową 9 w Warszawie.

Każde zajęcie to osobny  mini-projekt, problem badawczy do rozwiązania, zadanie do wykonania.

Uczestnicy Licealnego StartUpu dostaną segregator oraz  zestaw materiałów i narzędzi pomocnych w nauce, nie tylko na Startowej 4K.

Róbmy swoje!

19.01.2020

Dodatkowy nabór do klas I po szkole podstawowej

startowa_liceum_logo_mh.jpgSzanowni Państwo,

od II semestru dzielimy klasy na grupy, co pozwoli nam na przyjęcie dodatkowych 9 osób (po 3 do każdej klasy I po szkole podstawowej). Zainteresowanych prosimy o informację na adres: rekrutacja.startowa@bednarska.edu.pl.

Spotkanie z Maciejem Zarembą Bielawskim

7-go lutego na Startowej odbyło się fascynujące spotkanie z Maciejem Zarembą Bielawskim, z udziałem znakomitych gości. Dziękujemy Autorowi za radość rozmowy, p. Bożenie Dudko za prowadzenie spotkania a wydawnictwu „Agora” za książki, które powędrowały do naszych uczniów i uczennic i do szkolnej biblioteki.